Új hozzászólás Aktív témák

  • Szaszabond

    aktív tag

    Sziasztok,

    Tervezem egy MED600 beszerzését a közeljövőben egy NAS-al egyetemben. Azt szeretném kérdezni, hogy:

    1. Hogyan kellene előkészítenem a könyvtár struktúrát a NAS-on , hogy minél egyszerűbb legyen az életem a jövőben. Movies/HD filmek /Sorozatok /Képek /Zenék

    2. Maradhatnak e a torrentezéskor létrejött könyvtárak és filmcímek vagy ezeket át kellene neveznem magyarra, ha magyar tartalmat és borítókat szeretnék látni?

    3. A scraper működik már a kütyüről közvetlenül úgy mint ha XBMC-vel szedném vagy még mindig kell neki a számítógép (yadis ha nem csalódom)

    4. Meg lehet e oldani az automatikus adatbázis frissülést a háttérben vagy induláskor? Tehát ha időközben újabb filmekkel bővítem a winyót akkor amikor elindítom a kütyüt akkor ezek a filmek már hozzáadódnak a listához és le van töltve hozzá a borító, tartalom fan art stb.

    5. A NAS tartalmát nem csak ezzel hanem más eszközökkel is szeretném tallózni pl telefon, számítógép, tablet. Ezeken az eszközökön viszont XBMC futna Tudja e használni ugyanazt az adatbázist? Vagy nem veszik e össze a 2 adatbázis a NASon, gondolom ott tárolódnak a dolgok, ha nincs másik winyó rádugva.

    6. Magyar nyelvű tartalom elérhető e már a scraper tekintetében ? PL: Port.hu

    Végeredményképpen amit szeretnék, hogy a NAS-on lévő filmeket minél átláthatóbban, automatikusan borítózva, hátterezve, magyar tartalommal stb ellátva tudjam tallózni és persze megnézni a TV-n. Jó lenne ha szintén automatikusan (indulásonként) gyorsan végignézné és összehasonlítaná a meglévő filestruktúrát és hozzáadná az újonnan letöltött filmeket illetve törölné az adatbázisból azokat amelyeket én töröltem a NAS-ról manuálisan, mert mondjuk nem tetszett a film.

    Megoldható e ez out of the box?
    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák