Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    Segítsetek, kicsit elbizonytalanodtam. :)

    Néha a nagyobb fileok (12-18 giga) lejátszásakor kimerevedik a kép 1-2 mp-re, majd folytatódik a lejátszás, de már hang nélkül.
    Gondoltam arra, hogy esetleg nem jó a file, de többféle filet is kipróbáltam, nem csak a saját muxok akadnak.
    Ha visszalépek a lejátszásban az akadást megelőző időpontra, akkor utána megy tovább minden gond nélkül, majd újra random módon akad.
    Gondoltam arra is, hogy esetleg nem jó a NAS vagy a másik 2 HDD, de mindegyiken csinálja ezt, ha ugyanazt a filet próbálom, akkor néha akad, néha nem, ezeket is random időpontban.
    PC-n a lejátszás nem akadozik, viszont arról is a NAS-t routeren keresztól érem el, szóval kilőttem a hálózati problémát is, viszont már nincs több ötletem.

    Eddig ez nem volt zavaró, néha történt ilyen. Most viszont picit átpakoltam a hangfalakat és tesztelném a rendszert, de így nehézkes. :)

    Esetleg arra valami ötlet, hogy hogyan tudnám mégis a hálózati kapcsolatot ellenőrizni? Vagy más ötlet, tipp? Az IP dinamikus, próbáljam meg static IP-vel? Nem tudom az segítene-e?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák