Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz dgyuri0123 #6533 üzenetére

    Velem lehet tárgyalni, békés vagyok. :) Változatlanul úgy érzem, nem én kezdtem a másikról csúnya dolgokat állítani, és ha jól emlékszem, nem neveztem senkit "reménytelennek". Ettől függetlenül volt dorgálás a szavaimban, pont amiatt, hogy Joshinak elhangzott már nem egyszer olyan megjegyzése, hogy nem valami jó a med képe, és az LG lejátszója jobb.
    Amit állítottam az elején, azt tartom. Meglepett engem is, hogy a hangban is lehet eltérés (Dune árnyalatnyival jobb, még az én fülemnek is) pedig előtte nem gondoltam volna.
    Képben is jobb, de nem drámai az eltérés. LCD képernyőn már mindegyikőnk inkább belebeszélte. Tehát jónak tartom a Medet, ezért is van nekem az. És ezért írtam azt is, hogy hagyjuk a topiktársat örülni a cuccának. Ez volt a mondanivaló az első hozzászólásomban. Erre kaptam tőled a fejmosást, hogy szarozom a Medet. Erre válaszoltam úgy, hogy hiba lehet az "éterben", hö-hö. No peace, mert nem haladok a melómmal.

    [ Szerkesztve ]

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák