Új hozzászólás Aktív témák

  • s7evcsenko

    addikt

    válasz 206 cc #495 üzenetére

    Azért ennyire ne rugaszkodj el attól, amit írtam...
    "Ugyanis az egész 3D nincs sehol as asushoz képest, de a kitörő effektek a leglátványosabbak ugye, ezért hoztam fel ezt példának.
    Azt elfogadnám érvnek, hogy ennyivel jobb az asusban a QDEO, de akkor mitől kerül effektív többe ez a mede8er?
    Mert ugye az asusba van egy korrekt kis Blu-ray lejátszó is építve, ami már önmagában is egy elég húzos összeg kellene legyen..."

    Ennyit írtam... ennek fényében nem értem az árképzést, de biztos én látom rosszul, elnézést kérek.

    Mint írtam korábban is, eszem ágában nem volt fikázni a med-et, csupán nem értem, hogy mi kerül ennyibe egy szinte gyufásdoboz méretű lejátszóban, amin azért van még mit csiszolni, hisz a legtöbb BD25/50 ISO-t menü nélkül tudja csak lejátszani, ugyan ezen fileok 3D-s verziójából nálam HDD-n lévő 10db közül 2db-ot nem tudott elindítani sem, azt írja, ennek a filenak a lejátszásához 3D képes eszközre van szükség... :B
    A maradék 8 meg olyan amilyen.
    Attól, hogy hetente adnak ki hozzá új firmware-t, attól a lejátszó még nem jó!!
    Az asus sem tökéletes, mint ahogy olvashattad a véleményem róla, de a második darab, ami nálam járt, így a med képességeinek tudatában már vállalható lejátszó lett volna.
    Mert inkább nézem úgy, hogy 5percenként szaggat egyet a lejátszó, és a maradék időben ráz a hideg az effektektől, mint sem nézzem ezt a 3D-nek nevezett képet.
    Itt hozzátenném, hogy az asus minden menüt lekezelt, és minden filet elindított, pedig ha jól emlékszek a dátumra, megjelenése óta nem jött ki rá frissítés.
    Én segítségért jöttem ide, nem vitázni. Ha ez ilyen, akkor nincs mit tenni... megy vissza a lejátszó.

    [ Szerkesztve ]

    "Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Új hozzászólás Aktív témák