Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz gabrielarky #1764 üzenetére

    Olyan médialejátszó nem lesz, ami mindent lejátszik. De kétségtelen, hogy amit láttam MP-t azok közül ez a legjobb, és legsokoldalúbb, és ráadásul folyamatosan fejlesztik.
    A DS1513+ tényleg nem otthoni alkalmazásra van, mint mondtam nálunk is bent van a cégnél. Nem tudom mennyit képes seedelni, de a 213+ nak illetve a 211+-nak nem jelentett gondot 200 szál visszatöltése. De mivel céges alkalmazásban vannak, nem használjuk ilyenekre. Viszont a sebességük miatt meg kellenek. Nem vagyok nagy letöltő, de ki szoktam próbálni, és azt vettem észre, hogy a seedeknek meg a sebességnek a legnagyobb korlátja a proci RAM páros. Néha kuncogok is magamban amikor emberek itt vitázgatnak arról hogy USB3 vagy csak USB2 van az adott gépen, meg hogy gigabites-e a médialejátszó hálókártyája. Általában nem ez szokott a korlátja lenni az akadálymentes lejátszásnak. Egy jól működő switch 100Mb/s-os hálózatban gyorsabb tud lenni, mint egy rossz router/switch-es gigabites hálózat, különösen több felhasználó esetén. De ez csak egy személyes "tipp"

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák