Új hozzászólás Aktív témák

  • luigi106

    tag

    Sajnos semmi sem használ. Újraraktam, jukebox bekapcsolva, de nincsen csak két sor. Amúgy is szivat ez a mede8er, amikor megvettem mindenféle baja volt a 3D lejátszással. Először úgy játszotta le hogy a két kép 5cm-re volt egymástól és nézhetetlen volt. Mindenféle beállítást próbáltam, de semmi sem használt. Már majdnem visszavittem amikor egyszercsak magától megjavult. Vagyis majdnem. Mert egy kis szépséghibája
    még volt a dolognak. Egy két centis keretet rakott a film köré. Ekkor olvastam hogy valakinek hasonló gondja volt és egy sima alap visszaállítás megoldotta. Nosza rajta a puding próbája az evés. Kipróbáltam és működött. Azóta jó a 3D. De nem jó a képméret állítás, rákattintok és mintha befagyna az egész. Arról már nem is beszélek hogy a bekapcsoló kék led soha nem is működött, csak sajnos későn tudtam meg hogy
    annak is világítani kellene, de már túl voltam a három napon. Azért szeretem mert van sok jó tulajdonsága is. De megvárom a hivatalos 2.0-ás firmet és ha akkor sem működnek a dolgok akkor megy szervízbe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák