Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz #58450688 #662 üzenetére

    Ezt te csináltad? Mer amúgy elég fasza. Az eredeti fájlt nem teszed elérhetővé? Ez a youtube minőség nem az igazi. Plíííz.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz #58450688 #662 üzenetére

    Ez a kép nekem kicsit olyan, mint a Toy Story.

    BTW, meglepődve láttam a minap hogy más lett a topik neve, csak még nem volt érkezésem hozzászólni. Megnéztem a trailert stb. nos ez tényleg több mint a semmi, mondjuk ahhoz képest elég karcsú, hogy még az első hozzászólásból úgy tudjuk hogy már akkor játszható állapotban volt a játék.

    Az, hogy másik galaxisban játszódik a történet engem arra enged következtetni hogy a trilógia befejezése szerintük is FAIL volt, így megpróbálnak tiszta lappal indulni. Ez persze csak spekuláció.

    Tekintve, hogy az Androméda galaxisban lévő csillagokról nem sokat tudunk, eléggé szabad kezet kaptak a készítők (bár ehhez nem kellett volna új galaxis). Érdekes elképzelés hogy vajon hogy sikerült másik galaxisba utazni, amikor olyan brutális távolságok vannak még 1 galaxison belül is, bár innen már csak 1 lépés (száz)millió fényéveket utazgatni.

    Sheparddal többek között azért is valószínű hogy nem leszünk, mert egyrészt kinyírták, másrészt elég meredek lenne meglépni hogy sokadik rész és még mindig ugyanazzal a karakterrel toljuk. Én viszont örülnék neki személy szerint, megkedveltem már azt a default fejet, meg a hangot.

    Továbbá, szeretnék komponált zenéket (tehát rendes, nagyzenekar, nem gépi cucc) mint az ME2-ben voltak, és olyat is mint ME1-ben, annak a résznek a legjobb még mindig a feelingje. ME1-ből még az rpg rendszer is tetszett, bár jobb lenne kicsit úgy kidolgozni hogy érezhetőbb legyen, viszont ne olyan steril mint a 2-3-ban.
    Pl. a páncélok variálása tetszett, elég sok volt (könnyű közép nehéz stb.).

    Viszont a legfontosabb: a sztori legyen megint annyira durván brutál ütős, mint amit az első résszel alkottak.

    [/kívánságműsorOFF]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák