Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Legotech

    csendes tag

    Sziasztok. Nah én is végigvittem a játékot. Eddig olvasgattam ezt a fórumot, de most én is írok :)

    Nagyon sok kihagyott ziccer van a játékban. Igazából nem is lenne nagy baj, de az utolsó küldetés (amikor visszamegyünk a földre Londonba) nah onnantól valami iszonyat gyenge, nem Mass Effecthez méltó színvonalú. Jó a hangulat az megvan, de amit ott "leműveltek" a Bioware-ék... Még beszélgetés is alig van. Mész azt' lősz, valami Gears Of War gyengébb pillanatai... Aztán az utolsó 10 percről ne is beszéljünk. Az botrány. Amit öt éven keresztül építettek és amire ráhangolták a játékosokat, annak száz százalékban ellentmondó nem ebbe az univerzumba illő borzalom. Igazából a Bioware a saját munkáját veszi semmibe... Öt évig építettek egy zseniális mély univerzumot, frenetikus karakterekkel aztán a végjátékban fogják és kidobják az egészet...
    Nem hiszem el, hogy cégen belül nem volt semmi veszekedés, mert ez borzalom.

    Nagy kár érte, gondoltam, hogy nem happyend lesz, de erre a "semmire" nem számítottam :(

Új hozzászólás Aktív témák