Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cray Tyler

    senior tag

    válasz Iron Funeral #5799 üzenetére

    Minden elképzelhető játékban, ahol karaktert lehet kreálni, ott női karaktert indítok. Emellett felelős felnőtt heteroszexuális férfi vagyok, de valahol kamaszkorban a pattanásaimmal együtt elveszítettem azon képességemet, hogy beleéljem magam a könyvben, filmben, játékban, akármiben szereplő főszereplő helyébe. Tehát nálam az RPG műfaj egy általam irányított, és nem egy általam megformált karakterrel való tevékenységet jelent.
    Márpedig az általam kreált karakterekhez kötődés alakul ki, favorizálom őket, sikerre vezetem őket, rajtuk keresztül látom a történetet, sorsuk számomra fontos (a játékban). És rohadtul zavarna, ha ezt egy pasas jelenítené meg.
    Ezenkívül a maleshep szinkronhangja szerintem gyenge, és úgy általában a szöveganyag is jóval halványabb, mint a femshep vonatkozó tartalmai. Ez szubjektív, ennek fordítottja is népszerű vélemény, ízlés dolga.
    További szubjektív tényező, hogy a paragon side jobban áll a male karakternek, én viszont eléggé elb@szott módon úgy játszok renegade karaktert, hogy közben mindig mindenkit próbálok megmenteni (így érhető el a legtöbb tartalom ugyanis, és ezért kell save editort használnom a maxos renagade/paragon opciók előhozásáért...). És ehhez szerintem jobban megy egy női Shepard.

Új hozzászólás Aktív témák