Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hiroki

    tag

    válasz BladeHero #3976 üzenetére

    Az nem biztos....az él, akit a ME2 editorában kiválaszt....

    Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

  • dokee78

    félisten

    válasz BladeHero #3976 üzenetére

    ME2-vén Kaiden élt.
    Utálom Kaident,Ashley kell.

    Ha Kaiden van akkor az Ashley DLC sem fog menni?

  • AthlonXP

    őstag

    válasz BladeHero #3976 üzenetére

    Spoiler!

    Én az első végigjátszásnál nem hoztam át a mentett karakterem a játékba, így a játék által alapból felajánlott dolgok voltak.
    Ja és akció módban kezdtem el, így nagyjából azonos volt végig a paragon/renegade állás, mert a beszélgetésekbe ilyenkor nem nagyon van beleszólásom.
    Ebben a felállásban Ashley szerepelt ott annál résznél a fellegvárban és bizony meg is halt, mert ellenem fordult ( nem tudtam befolyásolni ).

    A következő dolog, amikor a Mordin ( a szalarian, szófosásos doki :) ), eljutott oda, hogy a korganoknál a "sterilizáló" gépet kiiktassa, akkor szintén nem tudtam kiegyezni vele, majdnem lelőtte Shepard, de ezt szerencsére meg lehetett akadályozni.
    Persze a dolog rosszul sült el, mert krogan nőstény meghalt, és az egész dolog nem jött össze egyébként sem.

    Ez előtt volt az a rész amikor a toronyhoz vezető úton, miután kiszálltunk a tankokból, Shepard-al le kellett menni ilyen katakombákba, ahol találtunk egy halott rachni-t.
    Csodálkoztak hogy került oda, ugyanis a játékban az alap szitu szerint az előző részben a királynőt elpusztították....

    Szóval érdemes mindenképp átvinni a mentéseket sztm, mert alapon elég negatív dolgokat ad be a játék.

    Most áthoztam a mentésemet és végig paragon oldalon vagyok, Ashley a fellegvárban megúszta ( egész jól mentek a dolgok ), Mordinnal is sikerült megoldani a helyzetet ( bár ő mindenképp meghal, csak nem haraggal válunk el, hanem mint jó barátok ), a krogan nőstény is megmenekült, a kroganok hűséget fogadtak, a rachni-t pedig megmentettem az előző részben, így ez a rész is más... :)

    Van egy küldetés, ahol egy iskolát támadott meg a Cerberus és oda kell mennünk, megmenteni a gyerekeket. A mentésem nélkül az egyik diák ( asszem ) segít nekünk, a biotikáját használva, viszont a végén az egyik jelenetben lelőtték és meghalt. Na most a mentéssel, meg ennél a résznél találkoztam Jack-el, aki teljesen megváltozott az előző rész óta és az ő segítségével simán elintéztünk mindent, senki nem halt meg!

    Sok más dolog van még, ami a mentés integrálásával változik, mintha egy teljesen más játékot játszanék. Így most a 2. nekifutásra is le tud kötni a játék, mert minden máshogy alakul benne az előzőekhez képest. Pedig ott is ahol volt lehetőségem, végig a paragon oldalon voltam, nagyjából itt is úgy csinálok mindent, mint akkor, mégis 2 külön játék. :))

    Most néztem az Otherworld tesztjét, ami azt illeti egyetértek a sráccal, bár azért én nem haragudnék meg a Bioware csapatra, ha lenne/lett volna még 1-2 része a játéknak! :)

    Bugokkal találkoztatok a játék során? Pár alkalommal előfordult, hogy hiába lőttem az ellent, az nem sebződött, ilyenkor újra kellett indítanom a játékot, csak az segített. Vagy volt olyan, hogy nem töltötte a be a játék az ellenfeleket, így egyedül szaladgáltam a pályán, persze ettől meg is akadt az egész, mert nem tudtam továbbjutni, de érdekes volt minden esetre. Restart után jó volt a dolog.

Új hozzászólás Aktív témák