Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Kidus #542 üzenetére

    SPOILER

    Kezdem azt hinni, hogy lényegében talán (majdnem) ugyan azt mondjuk, és közben csak látszólag érvelünk egymás ellen. :))
    a reaper-en belul futo programok osszessege
    Ez így stimmel, én is ezt mondtam, hogy futhat több program a hardware-en, csak ne legyen skizofrén egy platform. Tehát ha odaáll eléd egy fizikailag egy egységnek számító hardware, akkor annak egy jól körülhatárolt tudata és akarata van, nem számos eltérő tudatok véleményeinek átlagértéke képezi a komplex egyéniséget, mint ha pl. 100 ember élne a hajó belsejében, akik gombnyomással megszavazták mi legyen, és a "szócső" ezt kommunikálta a környezetének, mert nekem Legion valami ilyesmiről beszélt. (mint ahogy ő is hivatkozik rá, hogy most nem ér rá dumálni, mert megbeszélik egymás közt a véleményüket -> na ilyen ne legyen egy reaper-ön belül, hogy gondolkozik, mert vitáznak/szavaznak a benne élő egyéniségek...) De akkor lehet, hogy félreértettem - ami egyáltalán nem lehetetlen, akár hála a csodálatos magyar fordításnak.
    Volt is ott valami ellentmondás már önmagával kapcsolatban is e téren, hülye a fordítás, nekem meg szar a hallás utáni angolom, hogy őt is maradéktalanul megértsem. :U

    [ Módosította: Kidus ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák