Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    válasz janos666 #230 üzenetére

    mondom, amikor utaztunk én a nőimmel töltöttem az időt olvasgatás helyett. ;] én így képzelem el az én shepardomat (renegade 4 da winnah'). nem érdemes minden bolygót végigscannelni, bőven elég a moderate - good - rich nyersanyagtartalmúakat, így is volt anyagom minden fontosabb fejlesztésre, több is mint kellett volna (med bay-t nem vettem meg, háborús faszimnak jól állnak a hegek). olcsón lehet majd upgrade-elni a scannelést, amivel gyorsabban fog mozogni a kis letapogató berendezés, illetve 60 szondát kapsz, és 1500ra fejleszthető a hajó üzemeanyag kapacitása is, ami valamelyest megkönnyíti majd a dolgodat.

    a játék szerintem nagyon jó, de igazad van, közel sem jobb mint az első rész. hozzá kell tenni hogy jóval könnyebb is, a csipás csávómmal (maxra fejlesztett 3. sniper, stb) össz vissz vagy 10× lőttem szemen a főellenséget és az kifeküdt. a játék sztorija epikusan hat, közel olyan jó mint az elsőé, de mégis.. sok benne a hiba, a rossz és gagyi ötlet (pl amiket te írtál). az első részben a karakteremet 40en valahanyas szintig vittem, most 25ön kezdtem hardcore nehézséget, meglátjuk meddig bírja a játék (meddig tud nekem új tartalmat mutatni).

Új hozzászólás Aktív témák