Új hozzászólás Aktív témák

  • Derrewyn

    senior tag

    válasz janos666 #230 üzenetére

    Lesz majd fejlesztés +500 üzemanyagra és +30 probe-ra. Asszem egész olcsó volt mindkettő, és igencsak hasznosak. :)

    Amúgy ja, vannak hibák szép számmal, több elég idegesítő is. A csapattársak nálam többször cserben hagytak, én harcoltam ők meg két sarokkal hátrébb álltak, mintha mi sem történt volna. Olyan is volt, hogy egyszerűen beragadt Jack egy fedezék mögött és semmire sem reagált, csak a mentés-visszatöltés segített.
    A töltési idők egyébként (legalábbis nálam) jóval hosszabbak, mint az első részben, holott pont arról volt szó, hogy ott milyen lassú volt a játék ebből a szempontból, de majd most meglátjuk mennyit javítottak ezen. A hajón szintjei közötti közlekedésnél kifejezetten idegesítő tud lenni.

    Kicsit sajnálom, hogy az inventory javítás igazából azt takarta, hogy teljesen kiszedték a játékból, persze nyilvánvalóan nem hiányzik az a pepecselés, amit az első részben kísérte, de azért kicsit több lehetőséget vártam volna a fegyverek és páncélok terén.

    Én nem éreztem RC-nek a játékot, a grafika egyértelműen sokkal jobb, és ennek ellenére még gyorsabban is fut, mint az előd. Kicsit fucsálom is, de nem zavar. :)
    A bugokat meg szerintem hamarosan javítják patch-el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák