Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Kicsit stalán spoileres:
    Poén ez az új csillagtérkép, bár inkább vicces, mintsem profi, vagy akár praktikus. Nehezebben kezelhető, és még tovább nehezítik az ilyen "feature"-ök, hogy van a hajónak tehetetlensége, így előbb fel kell engedni az egérgombot, minthogy odaérne a kurzorhoz a hajócska. A tankolás is érdekes téma, de azért fura, egyelőre nem is tudtam még kielemezni mikor is kell üzemanyag, és mikor nem. De érdekes poén lesz, ha egyszer kifogy félúton, és akkor mi lesz? Meg kell várni a tankerhajót, vagy ha nincs pénz, akkor koldulni kell vagy gyakorlatilag mission faild? :DDD

    Tetszik az új hajó és legénység. Tágas, és nekem jobban bejönnek az eddigi alapkarakterek, a többieket majd meglátjuk. Bár kissé bánt, hogy úgy tűnik nem lehet már felkeresni a régi csapatot, pedig nagy poén lenne, ha Liara megmutatná nekem a közös gyerekünket. (Ki tudja meddig vemhesek ezek a kék izék, és mennyi idő telt el az első rész vége, illetve a az első halálom között, szóval elvileg nem lenne lehetetlen.) :DDD

    Ez a limitált darabszámú szondával keresünk tűt a szénakazalban szkennelés viszont nem volt valami jó ötlet. Most komolyan a vak szerencsére hagyatkozva kell beletalálnom az eldugott extrákba, és nyersanyaglelőhelyekbe szondalövöldözéssel?

    Szép és poénos a DragonAge-ből átkoppintott sárkányvért (mondjuk a DAO-ban meg MassEffektes volt, ahogy világított mindenfelé, még a szeménél is sávban, mint valami Cylon, csak nem mozgott sávosan :DDD), de nagy gebasz, hogy nem lehet levenni a sisakot, és így is rögtön felismer mindenki. (Konkrétan Tali kiszúrt első látásra teljes fedésű sisakon át :P)

    Vajon mennyi eltérés lesz a default történetvezetéshez képest abból, hogy én megmentettem a tanácsot?

    Ja, és ez bug vagy feature, hogy világító sávok vannak az arcomon? Kicsit durvábban jöttek át a sebek az inportált karakterből (vagy vannak ott most a default karakteren is), és bugzik a megvilágítás, amitől erősebb fényt kapnak a hegek, mint az arc? Vagy John most már egy komplett terminátor, és valami fénylő kábelezés fut a még be nem hegedt arcbőre alatt? :))

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák