Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Nos, átneveztem UT3.exe-re, és működik az élsimítás, hibát nem tapasztaltam.

    A profil importálás is elég jól lett megoldva. Bár nem pont úgy néz ki az arca, de elég hasonló (és hát előnyére vált, részletesebb lett a kép...), és ha akarja, még jócskán belepiszkálhat az ember, módosíthat pár dolgon.
    Ha új profilt indít valaki, akkor tesz fel kérdéseket az előéletről, vagy berak valami alapértelmezettetk? (Pl. a Wrex meghalt, vagy sem, megmentetted-e a tanácsot, stb...?)

    Az irányítás kicsit furcsa. És pár negatívum így 10 perc alatt:
    - A magyarosítás minősége elég gyengécske. Rögtön a bevezetővideóban kimaradt egy sor, és egyáltalán nem vették figyelembe az első rész szóhasználatát.
    - Ha átkonfigurálom az irányítást, akkor is az alapértékeket írja ki alulra segítség gyanánt, hogy mit nyomkodjak.
    - Futás közben nagyon kell rángatni az egeret, pedig elég nagy érzékenységre van belőve az egerem, így is is felemel, lerak, ránt, felemel, aztán inkább futás abbahagy, fordul, fut megint a nyerőbb.

    Még az lett volna igazán poén, ha a Dragon Age: Origins karakteremet arcszerkezetét is tudtam volna importálni. (Az még egy fokkal pofásabbra sikerült, mint ez.) :DDD

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák