Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    Nyitok egy témát ennek a remek kis játéknak, amibe eddig úgy toltam bele 24 órát, hogy végig érdekes tudott maradni és a térkép fele még felfedezetlen.

    A játék hírének topicjában írtam pár tippet scrap szerzéssel kapcsolatban, azért teszem spoilerbe mert biztos vannak akik maguktól szeretnek rájönni a dolgokra:

    - Érdemes ugye foglalgatni az erődítményeket és időnként automatikusan kapunk scrap-et.
    - Korábban már írták, de ha feltűnik egy Scrap szállító kocsi (fogaskerék a jele) akkor kapjuk ki a sofőrt szigonnyal a kocsit meg vigyük a rejtekhelyre (~700 scrap).
    - A viharban lehet a legtöbb scrap-et vadászni bár elég veszélyes, olyan durván meg van csinálva a vihar, hogy én eddig mindig elbújtam most viszont elfogyott minden scrap-em és a vihar elejétől fogva nekiálltam vadászni a fogaskerékkel jelzett dobozokat amiket fújt a szél, szigonnyal lehet őket megállítani, közelebb hozni. Ha szétversz egy ládát abban alapból van 3x100 scrap + amennyit a képességed ad, én legutóbbi vihar alatt ~2000-et szedtem össze. Ahogy vége a viharnak egy ládát még jó eséllyel el tudsz kapni, a többi viszont el fog tűnni...
    - Van egy stronghold fejlesztés, amikor az adott stronghold területén ha megsemmisül egy kocsi automatikusan kapunk érte scrap-et. Célszerű az elsők közt megcsinálni, mert ha sokat mászkálunk még az adott territoryn akkor minden megsemmisített jármű után kapunk 5-6 scrapet ami nem tűnik soknak de összességében jól jön.
    - Amikor Griffa-nál tanulunk, mindenképp toljunk max pontot a scrap bónuszra, magas szinten 40-50 scrap után még kb. ~10-et kapunk bónuszba.

    A játék honlapja: [link]

Új hozzászólás Aktív témák