Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92942848

    törölt tag

    válasz RaZroX #17644 üzenetére

    loááál

    te láttál valaha macen ps/2 csatit?

    most komolyan osenba 500-é utánnadvágják az ujesbés kallantyózatot.

  • Phantomhive

    aktív tag

    válasz RaZroX #17644 üzenetére

    Nekem 2 hete még az E2140 is gond nélkül ment Lion alatt 10.7.4-ig bezárólag.
    Igazából az Intel "Dual-Core" procik tökre megegyeznek a Core2Duo procikkal.
    Fingom sincs, hogy igazából mi a különbség, de ne aggódj, megeszi.

    Ami nálad hibázhat az vagy a rosszul vásárolt alaplap(nem tudom mid van) vagy a fos dsdt.
    Esetleg bent van a telepítőben valami, aminek nem kéne ott lennie (unibeast izé telepakolja mindenféle fos kexttel az Extra mappát a telepítőn.)

    Más téma: VTX3D Radeon HD5670/1GB kártyát a büdös istenért se tudom életrekelteni MTLion alatt. Olvastam, hogy átlettek rendezve a kextek, bejött az az AMDRadeonAcceleration.kext illetve az ATI5000Controller.kext-ből kikerült az info.plist file, amibe eddig be kellett szerkesztenem az eszközöm device id-jét.

    Elvileg -ha jól tájékozódtam- akkor ezt most az előbb említett AMDRadeonAcceleration kextbe kell. Mivel ilyen hülye kártyám van (nehéz eldönteni, hogy redwood vagy juniper magos-e) megpróbáltam külön mind2 helyre beírni az id-t, de egyszerűen bebootol és feláll a rendszer, de nem hozza be a desktoppot( marad a rizsa, ha -v kapcsolóval indítok illetve a szürke képernyő, ha anélkül)
    Viszont ha vakon begépelem a jelszót, akkor bemegy az asztalra -még mindig a háttérben, továbbra is a log-ot látom) és screenshotot is tudok csinálni a desktopról billkombinációval (van hangvisszajelzés)

    Szóval a rendszer gyönyörűen bebootol, de a vga-t nem tudom életrekelteni -és már se GE=Yes, se GE=No, se -x kapcsolóval nem produkál mást, mint a fent leírtakat)

    Valaki nem tanulmányozta ezt a dolgot mélyrehatóbban, hogy mit kell variálni mostanság az ATI kártyáknál?

    olvasom netkast, de semmi különösebb dolgot nem ír erről.
    lehet megkísérelek egy reinstallt, hátha már totálszétk*rtam a fileokat..

    [...] and on the sixth day God created Manchester

Új hozzászólás Aktív témák