Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phantomhive

    aktív tag

    válasz #92942848 #17391 üzenetére

    emlékszem a gányolt a installerekre, bár a viszhangjuk hozzám nem jutott el. sajnos?

    zefet látom, hogy tök inaktív és az egész osx86.hu community lepukkant valahogy. pedig emlékszem, hogy anno azt hiszem flamaval lelkesen böngésztük végig a radeon kártyákat a neten, hogy keressünk valami pofás darabot, aminek szép piros a NYÁK-ja, hogy jól nézzen ki a fejlécben :DDD

    aztán én egy időre távol voltam az osx86 dolgoktól és mire visszajöttem az fogadott, ami..
    láttam, hogy netkas immel-ámmal még ír valamit a blogjára, de komolyabban "felizgulva" tavaly február körül láttam őt, amikor a 10.6.7 update natív támogatást hozott a hd radeon 5xxx/6xxx kártyákhoz és kb. kaput.

    1 éve felmentem irc-re. emberek alig, válasz kb. semmi. csomó arc eltűnt.
    sajnos látszik, hogy a pénz(éhség) tönkrevágta az osx86 scenet és jóformán azt is meg kell becsülni, ami most is van :(
    (amúgy az efi-x dologról tudsz valamit, hogy mi lett a vége? emlékszem, hogy volt valami bírósági/szabadságvesztési pedzegetés is az IRC-n,de nem láttam át a dolgot tisztán)

    amúgy pedig élénken él bennem a közösség mozgolódása és ujjongása, amikor valami david elliot vagy ki publikálta a boot-132 kódját(? - nem vagyok programozó és csak részben értem a történések mélyebb dolgait :D ) és oda-vissza volt mindenki, hogy nahát!! ez óriási és legális segítség nekünk, hogy mindenféle gányolás nélkül futtassunk osx-et az inteles gépeken.

    most meg nagyjából halott az egész és az embereket a tonymac oldalán látom tömörülve, mint egyetlen forrás és ezekszerint a gusztustalan plagizálás nem csak kis hazánkban roncsol, de sajnos itt is. tökre sajnálom, hogy ez látszik végbe menni és az, hogy nem látok ebből jóformán kiutat, amíg valahogy nem áll le/teszik tönkre(dafuq?) a tonymac-et. tiszta kabaré. :(((

    [...] and on the sixth day God created Manchester

Új hozzászólás Aktív témák