Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxtreme

    addikt

    Komolyan mondom itt és most megfogadom hogy az életembe többet nem veszek logitech egeret.
    Nem emlékszek már pontosan hogy leírtam e itt, de röviden már az ötödik felső kategóriás logitech egerem döglik meg duplaklikk problémával. A G5 húzta a legtovább,kb 1.5 év a G7 kb 1 év, a G500 8 hónap, (ezt én javítottam egy ősrégi golyós genius egérből kiszedtem a bal klikket, és beforrasztottam a g500-ba, azóta müxik a cégnél kb 3 éve) a G700 2x volt szervízbe, harmadszorra cserélték 1 éven belül G700s-re (ami nekem nem jön be túlzottan)
    Most van egy G502s-em, és basszus 1 hónap használat után már szarakodik a bal klikk..
    Ezek mi a jó istent csinálnak de tényleg? :W Tényleg nem várható el egy 20k fölötti egértől hogy normális alkatrészeket rakjanak bele?
    Pedig az életemre megesküszöm hogy nem ütöm, nem rúgom sőőőt. Sokak szerint már betegesen vigyázok mindenemre..

    Remélem (bár kétlem) hogy ezt olvassa kedves Logiteches munkatárs.

    Tudjátok mi a vicc? Van egy 1200 ft-os genius egerem a cégnél, amit a szervizes géphez használok. kb 6 éve működik..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák