Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz sutszi #219860 üzenetére

    Biztos így van, ezt a személyes találkozókból is leszűrtük. Vagy várjunk csak...

    Nem, engem a direkt értetlenség vagy merev ragaszkodás zavar/dühít valamihez, és ha hülyének néznek egy olyan téma kapcsán, aminél napi szinten olyan eszközt használok, amiről a vita szól.

    A törvénykezés és ez az eset között azért van némi difi, az tök logikus, hogy nem lehet nálam az utcán x centinél nagyobb penge, mert a legtöbb norvég diák azzal nyesi a népet kenyeret a parkban.
    Itt viszont egy kis réteg még kisebb csoportjának a hülyesége miatt szivatnak meg másokat.

    De ezt nem bírod felfogni a nagy agyaddal, engem viszont simán sértegetsz. Ehhez is csak gratulálni tudok. :C

    "Persze lehetne azt mondani, hogy max 150LE-s benzinmotor lehet a PH-ben... De Tsebacsi akkor is verné az asztalt, mert neki nagyon jól teljesít a 2.0 184 lovas benzinmotorja..."


    Ez megint hogy kapcsolódik a témához?
    Ha majd lesz egy ilyen szabályozás, és nem magyar módon visszamenőleges hatállyal, akkor lehet fejet vakarni, de egyelőre nincs megszabva, mekkora motorral gyártsa a gyártó az autóját. De megint szükséges volt engem kiemelned negatív példaként. Örülök, hogy ennyire becsípődtem nálad, nem lehetne, hogy elengedsz inkább? Van jobb dolgom is mint a kommentjeidre reagálni.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák