Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • focvis

    veterán

    válasz -v- #219228 üzenetére

    Na, közel jársz a célhoz, sajnos az Istenhegyin nagyobb a szembejövő forgalom.
    Úgy tudom körülírni az elvárásomat, hogy mindenféle segédeszköz (pl. eső, ecogumi, kézifék, kuplung, stb.) nélkül hirtelen gázra elinduljon keresztbe egy átlagos körforgalomban.

    Itt már a B oldal forog, dolgoztam eleget, megérdemlek egy hobbiautót. Egy fasza 911-et is megérdemlek akár, de annál sóherebb vagyok, nem tudom levetkőzni.

    Tetszik a GT86, kicsit gyenge. Tetszik a Cayman, ott a szerviztől félek, ill. a középmotorral lehet, nem kéne állatkodni. Tetszik az MX-5, még jobban az MX-5 RF, az egy szép kupé - itt a hanggal és a powerrel van kérdés, viszont pofára ez tetszik legjobban. Jövő héten szeretnék megnézni egy Lexus SC 430-at is, amiben a V8 tetszik és a feltételezett megbízhatóság - amúgy nem szép, inkább csúnya, és nagypapás, de V8.
    Az utóbbi hónapban mindhárom 10 millión inneni Corvette C6-ot eladták. Az is tetszik. A városi fogyasztása sok.
    Valószínűleg tényleg a Z4 3.0 lenne a legjobb. Abból az első generáció kinézete tetszik, de bocsánat, utalva az OFF részre, annál azért frissebbet és/vagy ütősebbet szeretnék.

    Amúgy pedig ha nagy kakiba nem nyúlok, kis bukó belefér ha mégse jön be a választás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák