Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz Qru #191076 üzenetére

    Hehe, a Honda gyári szerelési útmutatói is csak IE-rel hajlandóak működni. :D
    Sőt, most Mac-en futtatok két virtuális Windows 7-et, egy 32 és egy 64 bitest, mert a többi programnak is más-más kell. :D

  • MC Pite

    veterán

    válasz Qru #191076 üzenetére

    Én mindenen Operázok, azzal mindig is jó volt a TC. Gondoltam szólok :)

    AMD Power: Legtöbbször amikor ilyen (és japán autóknál még sűrűbben van ilyen) autót látok, az nekem eleget szokott elárulni a karbantartásról való hozzáállásról ahogy, hogy el se menjek megnézni/eljöjjek. Ma is néztem egy ilyen hirdetést, büszkén fényképezi az alufelnit, és a 3,2mFt-os autón még X-Greenes Michelin eco nyári gumi (most, télen, ami kb 7 -9 éves).
    Egyébként mikor sok éves, két szélén elkopott (1,1-1,3b volt a gumikban) gumikkal vettük a C3at, hazahozatal előtt, a kereskedésből egyből a gumishoz mentem, én olyan öreg félrekopott szarokkal haza nem se jövök; aztán nejem nézegesse otthon 1-2 hétig hogy itt az autód, de még ne menj vele, rossz szájíze lett volna kapásból. :(
    A 208at hazahoztam a (1,5éves) Kléberrel, és csak itthon rendeltem rakattam rá az új szettet ;]

    Qru: Így is jártam, meg úgy is, hogy mire egy-egy újabb bér/céges autónál kiismerem azt a rohadt tempomatot, előfordul hogy ráhúznám 110re, de hamar kiderül, hogy 150es előző értéket igyekszik gyorsan elérni helyette :DDD

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák