Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Szoszo94 #155400 üzenetére

    Az nem érdekelt volna, ha az egyik elüti a másikat, de ha kiviszi a villanyoszlopot, akkor az biztos, hogy őket gyújtom fel, hogy a gyerekek ne fázzanak az éjjel.

    Amúgy nem kell, van itt elég pilóta most. :)

    Nyáron tolja mindenki, mint a Dakaron, porzik az út, mert így gyorsabb, mintha a főúton végiggurulnod a sorral az utat, télen meg jönnek a pilóták driftelni. Miután elküldtem a 2 bóbitát, jött egy régi sedan swift is, de az legalább csendes, előttük egy alvázas kisteherautó tolta a kilinccsel előre, na meg pár bömbis. Mondjuk volt olyan jó fej köztük, aki a szánkózó gyerekekre se igazán akart figyelni, pedig volt vagy 10-15 fős a szánkós csoport (ki nem találnád, hogy nyilván a BMWs volt a k*csög. ;] :DDD

    Qru: Volt gyerekszobám, először szóltam nekik, viszonylag kulturáltan. Asszony szerint ki se kellett volna kimenni, mert tudják hol lakunk. :DDD

    Szoszo94: Én is csináltam anno, most is, ha van rá lehetőség úgy, hogy másoknak tuti nem ártok vele, szóval ezt a részét megértem, nekem se esett volna anno jól, ha először nem csak szimplán elküldenek a fenébe. :)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák