Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz pit stop #60949 üzenetére

    Szerencse, hogy van ilyen is az utakon. Én pár napja sajnos az ellenkezőjébe, pont a korábban itt is tárgyalt helyzetbe futottam bele: két kamiont előztem a pályán, amikor egy Szlovák rendszámos Q7 "rámugrott". Próbált levillogni, majd amikor nem kegyeskedtem satufékkel beállni a második kamion mögé, jobbról megelőzni, ami teljesen reménytelen volt, olyan közel voltak egymáshoz. Erre nyomta a dudát, villogott, valamit nagyon magyarázott a gyökér állatja, amikor elment mellettem, anyu meg kávéscsészényi boci szemekkel bámult át, hogy milyen vakarék meri megállítani a szárnyalásukat.
    A poén az volt, hogy alapból 150 óra szerinti tempót mentem, és amikor láttam érkezni, még gyorsítottam is, hogy minél hamarabb befejezzem az előzést, és mehessen dolgára. Ezt úgy köszönte meg, hogy beállt elém fékezgetni. Na itt elgurult a gyógyszer nálam is, próbáltam utolérni egy gyenge csevej erejéig, de persze esélyem sem volt az 1.4 motorral... - olyan 200 -as tempóval elporolt. Remélem belefutott az egy kilométerrel arrébb lévő VÉDA -ba... ;]
    Nagy az isten állatkertje... :(

Új hozzászólás Aktív témák