Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Kornel #51212 üzenetére

    ja mondjuk én Ausztriában voltam az Alpokban az elmúlt 10 évben, télen napi 50 cm hó is szokott esni :DDD
    Ha meg nincs hó akkor -10-20 fok van:P
    Na szóval, a conti ts850-nel szinte meg sem csusztam ott, ahol a barum polarisal rükvercben kellett felmennem, mert előre menetben csak félútig lehetett felmenni, onnan meg a keresztben visszacsúszás a szakadék szélén, mosolyom nem volt őszinte, csak mint a vonatsinre kötözött emberé. Ja és ez az út vezetett a szálláshoz, tehát minden nap meg kellett tenni.
    Ezért van mindkét autón most is ts850, bár most már itthon vagyok, de a sarasabb részeken pl. ma is jól jött a téli gumi. Igazad van ennyire nem lehet általánosítani, a főváros azért teljesen más, mint itt a mellékutak, tavaly a 20 cm hó mikor leesett pont fonyódi dombon kellett mutatnom házakat, ott sem tudtam volna felmenni egy 4 évszakossal az is tuti:)
    amúgy a gumi az miért off egy autós topicban :F
    melyik az ajánlott 4 évszakos?, mert azt mondjátok ennyire ok itthon, a 2. autóra most tavasszal kellene vennem nyári gumit, beneveznék egy 4 évszakosra, arra a 4-5e km-re jó lenne

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák