Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi94

    őstag

    válasz Jaffa75 #46789 üzenetére

    Fogalmam nincs, élőben nem láttuk még. Ma egy magánszemélyét néztük meg, nem is tudtam volna szinte belekötni, de az eladó felhívatta magát valamilyen ismerősével, hogy eljátssza előttünk, hogy "éppen most is érdeklődnek a kocsiért", hátha akkor gyorsabban döntünk. Mindez nem is lett volna feltűnő, de én kiszúrtam a telefonján amikor lerakta (próbálta úgy fordítani hogy ne lássam, nem jött össze), hogy volt hívókép. Na most ismeretlen érdeklődők ha hívják az embert, akkor a telefon nem csatol hozzá hívóképet, így leszűrtem, hogy mi a szitu. A kocsi rendben lett volna, de ezzel az eladó el is játszotta a szememben a becsületét. :D

    Még egy kérdés: Mennyire hátrány, ha az autó már több hónapja ott áll a kereskedésben? Még jó, hogy a kereskedő az orrunkra kötötte, mert így többet fogunk alkudni, de azért egy kocsinak sem tesz jót a sok állás... :U

    kornelka: Köszönöm, lehet hogy keresni foglak! Egyébként mindenképpen lesz egy állapotfelmérés a vásárlás előtt. Csak aztán nehogy annyi szart fogjunk ki, hogy az állapotfelmérésekre menjen el a pénz. :D

    Ufóknál mennyire jellemző a xenon meghibásodása?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák