Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    őstag

    Szép estét mindenkinek!!
    Úgy alakult, h a 7végén módosult az uticél és nem az Alpok, a Tátra felé vettük az irányt. Gyorsan pakoltunk, pár apró dolgot vittünk csak magunkkal, még az időjárás előrejelzést sem néztük meg. Én már készültem a nyári gumi cserére, valamiért elhalasztottam. Egy csomó téli dolgot már ki is raktam a csomagtartóból. No, szombaton leszakadt az ég a Tátrában hó formájában.
    Így festett az autó a havazás kezdetén:

    A reggeli induláskor nem csináltam képet, mert szétb@...ott az ideg.
    Nem vittem magammal a hótakaró ponyvát, ami egy keret nélküli ablanál nem egy hátrány télen, sőt, kötelező!! Éjszaka arra ébrettem, h basszus, "behúztam" az elektromos kéziféket leállásnál. Nem aludtam többet. Reggel 5 körül már noszogattam a Zasszonyt, h ébresztő mennénk haza, ha bejutunk az autóba, és kienged a fék. Se jégkaparó, se jégoldó, csak én és a mínusz tíz fok, na meg a sok hó ami betakarta a Passat-ot. Sikerült a vezető oldali ajtót kinyitni, de semmi mást nem. Azonnal indult, és a fék is kiengedett. Nagy áldás a szélvédő fűtés én mondom nektek! :K Sikerült elindulni, a lengyelek sóznak mint az őrült, a szlovákok valami trutyit szórnak a hóra ami nem olvasztja fel, de lesz tőle tapadás. Ennek ellenére Poprád előtt láncolnom kellett, mert nem bírtam felmenni a púpra, folyamatosan kereszbe lökte magát a kocsi. Azért faxa hétvégénk volt. :K A tanulság az, h kell egy téli készlet, amit talán sosem kellene kivenni a kocsiból. Még jó, h a lánc nálam volt.

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák