Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fido01

    aktív tag

    válasz viharhozo #71782 üzenetére

    a network hashrate így leírva tényleg elég ijesztő dolog :O
    nem is gondoltam arra spekulálni, hogy megint csúszik 1-2 évet a pos csak mint lehetőség benne van a pakliban szerintem (bár lehet már nincs és tényleg legkésőbb jövő áprilisban itt lesz)
    1, igen sajnos én is észrevettem, hogy a múlt heti matekhoz képest is minimum 10%-os drágulás van, ahogy írtam a 6-7.000/mh árat már inkább 7 fölött van idehaza.
    2, ez mondjuk szerintem tiszta sor, kérdés, hogy pos után kilő e az árfolyam vagy csak lassan kúszik felfelé., de lefelé nem hiszem, hogy tartósan mozogna.
    Sajnos ilyen téren (is) nagyon amatőr vagyok és nem látom se a piaci rést se az opciót, hogy mi fog történni, vagy mi lesz a következő nagy dobás, és lehet hogy csak a félek, hogy kimaradok belőle érzés van bennem, de szerencsére (vagy sajnos) ahhoz már elég öreg vagyok, hogy ne ugorjak azonnal bele bármibe.

    Egyébként se lesz egyik napról a másikra milliós tőkém hozzá szóval az hogy ma mi történik irreleváns az én helyzetemben, aztán kitudja lehet 1 hónap múlva már tisztul a kép.
    Azon is gondolkoztam, hogy építek egy riget és meglátom hogyan működik a dolog, aztán ha bukta akkor se akkora mint mondjuk 6-8nál, és 1 rig még a házban is elférne és nem kéne a garázst átalakítanom.

    Egyébként én nem hiszek semmiben, arra keresek megoldást miből lehetne pénzt csinálni, mert ahogy érzem a klasszikus 9-5 melóval nem :D

  • DragoX

    tag

    válasz viharhozo #71782 üzenetére

    Sziasztok,

    Az Ethereum EIP-3554-ről (December difficulty bomb) mi a véleményetek?

Új hozzászólás Aktív témák