Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz Dr. Romano #32858 üzenetére

    Pár napja a szokásos 520-as hibát dobta a Kraken a túlterheltség miatt. A belépési kisérleteimet Invalid loginnal jutalmazta. Bár tökéletesen tisztában voltam a pass-sal, a biztonság kedvéért kértem jelszó reset-elő emailben, ami a mai napig nem jött meg. Itteni tanácsra tovább próbálkoztam, aminek felfüggesztés lett az eredménye.

    Ezzel még nem is lenne bajom, bár a hiba forrása az, hogy kéotelenek megfelelő errőforrást a site mögé rakni, tehát az ő saruk miatt szív a user, de összességében ez az fiók zárolás elvileg a felhasználó biztonságát szolgálja. Szóval egy rövid reaktiválási idő esetén, ezen egy legyintéssel túllépnék. De amikor már vagy 5 alkalommal jeleztem a supportnak a problémát, lassan 4 napja van bent nem kevés pénzem, ami kiesik a cash flow.ból nem kevés kárt okozva nekem, legalább egy nymavadt "kivizsgáljuk" választ kiizzadhattak volna magukból.

    Mivel minden tranzakcióból profitálnak a site üzemeltetői, ezért ez innét kezdve egy fizetős szolgáltatás, amiért jogosan várható szerintem el a megfelelő ügyfélszolgálati ügyintézés, ügyféltámogatás.

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Új hozzászólás Aktív témák