Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz almafa42 #16881 üzenetére

    Nézzük a grafikont. Ahogy látható, csak az elmúlt 24 órában 5x volt lent ..252-n az LTC és 5x fent ...254-en, utóbbi,m ötödik még nem látszik, de éppen most tart ott. Ellenőrizhető. Ha ezt kihasználva 40 LTC-vel (~1 BTC) megcsináltál pár kört, akkor körönként, mindig a 40 LTC-t alapul véve csak kaszálhattál 0.003 BTC-t. És ez csak az elmúlt 24 óra grafikonja, de szerintem mindenki tudja, hogy az LTC eléggé gumi módjára rángatva van napi szinten, hónapok óta. Én nem akarok senkit rábeszélni semmire. Ott kell ülni a monitor előtt és figyelni. Csak a TIPS.el az elmúlt napok egyikén 30% felett lehetett aratni, ha folyamatosan figyelemmel kísérted az árfolyamot. Rááldoztam 0.3 BTC-t és meghozta azt, amit említettem. Ahogy a bányászattal kapcsolatban is többen mondtuk, csak azzal szabad játszani, ami ha elveszik számunkra, akkor ne fájjon..;). Nekem ez a játék már ezért jó, pluszban vagyok régről, ha mindet elbukom, sem bukok rajta. Tudom, hogy könnyebb új "játszani" ha nincs féltenivalód, de akinek van, az meg ne játsszon, vagy ne sírjon. :R

    Tessék a grafikon, tisztán látszik benne minden:

Új hozzászólás Aktív témák