Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    Üdv. Itt vidéken olyan egyedül túrok, mint az ujjam. Ezért is van, hogy nem tudjuk egymást okosítani, így ide fordulok.

    Egy darab hatos fogattal, RX-580/4GB ETH-t túrok. Win10/64bit - Claymore 15 driverrel mentem úgy egy hónappal ezelőttig. Kevés GPU memre hivatkozva nem ment a claymore, amit ki is írt maga a szoftver. Ezt még megoldottam, hogy betettem egy RX-580/8GB kártyát a PCI-E16 slotba és ment minden tovább, egészen tegnap előttig.

    Azóta a szoftver hibamentesen fut, de csakis egy kártya, a 8GB-os dolgozik, a többi csak úgy tesz, mert a további öt, vagy nullával, vagy 1,4 Mhs-el rendszerben van. A hat kártya összesen, vagy 30Mhs-el fut, ami nem buli. Néha wattmant ír ki, ami eddig emlékeim szerint, soha nem volt.

    Kérdésem, hogy erre van e valami megoldás, vagy mást kell ezután túrnom e velük, amikre még képesek a 4GB kártyák ? Ha így van, mit ajánlotok ETH helyett, alternatívaként ?

    Megköszönöm, ha felvilágosítotok…

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák