Új hozzászólás Aktív témák

  • bubus66

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Zsolt96 #9529 üzenetére

    (#9529) Zsolt96

    Bocs, hogy bele szolok, de melyik CM7-es volt fent neked a Bladen? apeelme féle azon minden elmegy, olvass utána, és akkor mondj véleményt valamiért meg vetted a LG Optimus Blacket? Tudom nem ide való, de én is veszek egy ilyen telefont, mert nem restellem elolvasni a leírásokat. De ha valami nem megy el, akkor segítséget kérek, és nem azt írom, hogy fos. Nekem is ZTE van, ami az aláírásomból kiderül. Mivel a Skaten is amit kelzsoca&apeelme készítet. IA 3 azon is minden elfut.

    Ezt nem értem meg, hogy a ZTE topikba leírták 100-szor is nincs kettő egyforma készülék, lehet, hogy az egyiken elfut a másikon meg nem. Nem tudom mit olvasott a ZTE topiba. Gondolom ez így van az LG is.

    (#9532) hackeeeee

    Nekem holnap jön meg a Black, de elkezdetem olvasgatni, ha abban tudsz nekem segíteni, hogy EXT Partíció kell, hogy a telefon a SD-re mentsen. Mert ezt még nem találtam sehol. Köszi

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Új hozzászólás Aktív témák