Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca0

    addikt

    válasz PLaci58 #3411 üzenetére

    Huhh... most megijesztettél...
    Eddig még csak Samu tv-ket tudtam tüzetesebben megnézni, de egyiken sem láttam felhősödést, csíkozódást, sarokból csökkenő fényerőt pláne nem...
    A nyáron vett a fiam egy LE-32C530 nem led-es, nem fullhd tv-t, amit monitornak is használ. Bár monitorként nekem nem szimpatikus, ő nagyon szereti. Lehet, hogy csak szoknom kellene.
    Viszont a filmek csodálatosak! A kedvencem a Perzsia hercege, Avatar Extended E. és a War. Barátomék 102cm-es led-es samut vettek. Annak is csodálatos képe van. És nincs gond az automata fényerővel. Vett egy fogyasztásmérőt és néztük egész nap. Estére lement a fogyasztás 70W alá de egyáltalán nem volt sötét a képe. Sőt...

    A panellotto azt jelentené, hogy ki tudja mi van benne? Szerintem ez a többi gyártónál is így van. A Samunál ezt másodkézből tudom, egy a alkatrész-beszállítón keresztül, a Mo-i összeszerelésekhez. Gondolom a távolkeleti összeszerelések még lutrisabbak.

    Mindezek ellenére nem látom a Samunál, hogy ez bármilyen minőségromláshoz vezetne.
    Ha az LG-vel ilyen kompromisszumokat kell kötni, hogy nem egyenletes a fényerő és hogy nem használható az automatika, akkor inkább legyen 2"-al kisebb a kép... vagy kikönyögök még 50ezret egy nagyobbra.

    Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Új hozzászólás Aktív témák