Új hozzászólás Aktív témák

  • hadogabi1

    senior tag

    válasz padi68 #46048 üzenetére

    Media-ba vettem a tv-t. Úgy mentem oda hogy konkrétan tudtam hogy lg-t akarok. Nem találtam meg a típust a 60 tv közül egyből és nem akartam keresgélni. Jött egy samsungos promóter. Mondom neki. Szia tudom hogy te samut népszerűsíted de meg tudnád mutatni kérlek az xy tv-t. Erre a válasz. Azzal én nem foglalkozok keress egy lg-s embert...na hello és ment is. Legszívesebben ha nem asszonnyal lettem volna elmagyaráztam volna neki hogy mi az anyádat képzelsz paraszt.... Aztán jött az lg-s megtaláltam megmutatta a tv-t. Erre a másik szerencsétlen aki elment a samus- odajön mögénk és néz ránk hogy mit nézünk milyen tv-t. Aztmondja ezt már a ti tv-itek is tudják nem is tudtam sima 3d-s adást néztünk... Kifizettük ok minden. Erre találkozok másnap egy volt media marktban dolgozó haverral aki nem promóter hanem sima dolgozó és felvilágosított az eladói pénzi juttatásokról. Ugyanúgy működik mindenhol mint más helyen... Csak az a lényeg hogy az ő termékét vedd meg a másiknál kb segíteni se tud csak fikázni.

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Új hozzászólás Aktív témák