Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz szabferi #45935 üzenetére

    Csak azt felejted el, hogy a TV vásárlás egy eléggé szubjektív dolog. tehát mindenki más preferencia szerint vesz TV-t. Azt se felejtsd el, hogy 2014-et -lassan- 15-öt írunk és az ember -főleg a magyar- szeretne mindent az adott kütyübe, abban is a legjobbat, a legszebbet, a leggyorsabbat (valld be magadnak, ha nekem nem is, te se csak a kép minőségét nézted/nézed meg egy TV vásárlásnál, ugye?)
    Egyébként CSAK filmek nézésére vinném (jelenlegi tévémen még TV csatornák sincsenek beállítva), az hogy a két TV-nek feltüntettem a pozitív ill negatív tulajdonságát csak dolog, nem kell rögtön fontossági sorrendet is látni benne.
    Természetesen -és ebben igazad van- a képminőség az elsődleges szempont, a többi csak hab a tortán.Viszont nekem az okos része is fontos: elég sokat szoktam kódolni, ilyenkor a lapitopim eléggé leterhelt, van amikor több órán át, ha meg kell néznem egy oldalt hol máshol tegyem, ha nem az új okos tv-men?) Imádom a tech kütyüket és ez a "mutogatós táv" biztos bejönne (most erre külön vegyek egy egeret, vagy állandóan ki-be dugdossam a Logitech egér/klaviatúra micro vevőmet a laptopból a TV-be?)
    Látod, már is meg van magyarázva a dolog :) Természetesen az én oldalomról és lehet, hogy a sorok olvasása közben fogod a fejed, hogy ez mekkora barom, de ne felejtsd el, hogy a te szokásodat lehet hogy más neveti ki.

Új hozzászólás Aktív témák