Új hozzászólás Aktív témák

  • szabferi

    tag

    válasz szabferi #42293 üzenetére

    Szóval, majdnem egy hónapba került de végül ma megérkezett a magic remote a TVmhez amit utólag, "bemondásra" pótolt a cég, mivel csak a szállítók gyors eltávozása után szúrtam ki a hiányt.

    Ha érdekel valakit, a www.elektromega.hu -ról van szó (ha jól tippelem ez az euronics egyik fedőcége), +1 pont jár nekik a korrekt nyugati hozzáállásért.

    Mondjuk azt hozzá kell tennem, kommunikációból nem túl jelesek. Ugyanis emailekre nem válaszolnak (még mielőtt megvettem a TVt és érdeklődtem róla, arra se válaszoltak), amikor meg 2 hetente felhívtam őket hogyvan e valami fejlemény csak hümmögtek hogy a beszállító lassan reagál meg hogy nem válaszolnak nekik meg stb... második hívásnál kicsit ki is keltem magamból hogy mondjanak már vmit mi a fene van és már kezdtem feladni a történetet...
    Arról is csak a kiszállító futártól értesültem múlt pénteken, hogy jön egy csomag 0 forintért, de hogy mi az arra csak tippelni tudtam :)

    De minden jó ha jó a vége, este már pörgethetem majd a filmeket előre-hátra a trendi kis távirányítómmal :)

Új hozzászólás Aktív témák