Keresés

Aktív témák

  • RoBos

    senior tag

    Sziasztok!

    1. Azt szeretném kérdezni, h az LD650/750 szériás TV-k letudják kezelni a külső 2.5/3.5"-os vinyókat usb-n?! Ha igen, akkor mekkorát tudnak max., 1TB v. 1,5 v. esetleg 2TB-ost is?
    Ha tudják kezelni őket kell vmire figyelni, h pl. nem lehet particiónálni a vinyót vagy ilyesmi, csak fat32-es lehet, stb?

    2. Ill. még egy kérdés, h pl. LD750-nek melyik típus a ledes megfelelője (tudásba)

    3. Illetve, h érdemes-e ledes LCD-t venni pl. a 750-es helyett, vagy van annyira jó technológia a 750-be, h nincs sok különbség a vele megegyező tudású ledes típusúba?

    Köszi a válaszokat!

  • RoBos

    senior tag

    Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!

    Esetleg még annyit kérdeznék, h melyik TV jöhetne még számításba az LD750 mellé ami kb. ugyanazt tudja vagy esetleg még többet is és jobb az ár/érték aránya és megérné azt venni inkább a 750-es helyett?! Van ilyen jelenleg a piacon?

  • RoBos

    senior tag

    Sziasztok!

    Szeretnék venni majd egy 42LD750-es TV-t és azt kérdezném a 750-es tulajoktól ill. aki ért ezekhez, h ha veszek ehhez a TV-hez egy külső 3,5" 2TB-os winyót, azt vajon lekezeli-e majd, ill., h ha fel lenne partíciónálva mondjuk 1-1 TB-osra akkor is látná-e a TV, ill., h NTFS-re lehet-e formázni vagy csak FAT32-es vinyókat kezel ez a 750-es TV?

    Itt kérdezném még azt meg, h jól tudom, h FAT32-ön csak 4GB-ig lehet a file méret, vagyis egy 8GB-os mkv filmhez már NTFS-es winyó kell?!

    A másik kérdésem, h ha van egy 2.1-es hangfalam azt fel lehet kötni valahova, h azon legyen hang a beépített hangszórók helyett? Ha jól olvastam pár hsz-el előbb akkor erre csak a fülhallgató kimenet lenne a megoldás?

    Előre is köszi a válaszokat!

  • RoBos

    senior tag

    válasz compa #573 üzenetére

    Köszi szépen az infót, és Bloodraynek is!

  • RoBos

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem volna, h vettem egy LD750-es tv-t (minden kircsi vele), de lenne pár kérdésem a csatorna kiosztással kapcsolatban:

    1. Auto hangolással talált a tv 83 db Kábel DTV csatit, 3 kábel rádiót, és 60 valahány Kábel TV-s csatornát. Azt kérdezném, h a DTV-s csatik sorrendjét lehet valahogy állítani, mert én csak a sima kábel tv-s csatornakiosztást tudtam átrendezni, h mi után mi jöjjön.

    2. A másik, h lehet ezen a tv-n gyorsan csatornát váltani? Mert ha megnyomom pl. a 4-es gombot akkor feljön egy lista a DTV-s 4-es csatival, a kábel tv-s 4-es helyen lévő csatival, meg odateszi a 40-től kezdődő csatikat is a listába és így ez írtó lassú mire kikeresem a listából, h épp mit akarok nézni a 4-es helyen és utána azon még nyomni egy OK-ét is.
    Lehet olyat, h csak a DTV-s 4-es helyen lévőt akarom meghagyni és a sima kábel TV-s 4-es helyen lévőt törölöm? De ez csak akkor lenne jó ha tudnám változtatni a DTV-s csati kiosztás sorrendjét

    3. A régi CRT-s tv-m távirányítóján volt olyan funkció, h az épp aktuális és az előző csatornák között 1 gombnyomással válthattam oda-vissza. Létezik, h ez a funkció nincs a mai tévékhez?

    4. Ha felveszek bizonyos csatikat a kedvencek listába (pl. A csoport) ott lehet állítani a sorrendet valahogy, mert most a csat. kiosztás száma szerint rendezi növekvő sorrendbe.

    Előre is köszi a válaszokat!

  • RoBos

    senior tag

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, h használ-e vki AN-WF100 WiFi adaptert a TV-jéhez (már akinek támogatja)? Tapasztalat esetleg, h érdemes-e beruházni rá, vagy nem éri meg, vagy vmi gond vele? Ill., h az LG tv-k csak ezzel az adapterrel működnek, vagy mással is?

    Előre is köszi a válaszokat.

  • RoBos

    senior tag

    válasz steveke6 #1524 üzenetére

    Köszi a választ!

    Közbe megvettem az AN-WF100-at és egy olyan kérdésem volna, h ha akarom használni a NetCast-tet (LD750) akkor előtte mindig szoftverfrissítést kér, már 3x frissített 1 héten belül. Jelenleg 4.00.01. Az lenne a kérdésem, h ilyenkor mi változik a TV-n, mert én nem látok semmi változást (menübe)? Ilyenkor mi frissül? Ill. h ezt a frissítés ellenőrzést nem lehet vhol kikapcsolni, mert ha nem frissítek akkor nem is engedi használni a NetCast-tet.

    Előre is köszi a válaszokat!

Aktív témák