Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz #35090688 #5190 üzenetére

    Sokszor hiába van bármilyen géped , ha az adott Game / bármi nincs megfelelően Optimizálva... akkor kb. semmit se ér az adott konfig (szóban forgó) , de ezt gondolom te is tudod. (legtöbbször ez Optimizálás hiánya)

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • Classius

    aktív tag

    válasz #35090688 #5190 üzenetére

    Nekem sima HD képernyös y580am van, pont a játékok miatt. Én a Crysis-nál nem tapasztaltam semmiféle gondot, maximumon volt minden, bár frissítésekkel gondolom jobban optimizálták a játékot, én pedig raktam fel belőlük. A Crysis 2-t még nem vittem végig, még az eleje fele vagyok, de szemlátomást az az érzésem, hogy az jobban van optimizálva, vagy legalábbis gördülékenyebben fut.
    Én minden szempontból megvagyok elégedve a géppel, de még egyszer nem fogom leírni amit már egyszer ITT leírtam. Ebből máig igaz minden. :) Annyival egészíteném ki, hogy azóta is szinte minden hétköznap hurcolászom a gépet és semmi baja nincs (lekopogom), plussz mostanában egyre többet használom ágyban a gépet, de itt sem tapasztalok jelentősebb melegedéseket. Az i7 miatt nagyon féltem, de egyáltalán nem kellett volna, remek a laptop hűtése.

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

Új hozzászólás Aktív témák