Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemeth989

    senior tag

    válasz RobinHD #1333 üzenetére

    Egy menet nosharn 64-es szervert nyomtam. NA szóval ha az élsimítást kilövöm, akkor átlagban olyan 30-40 között mozog az fps. Viszont mikor már minden robban körülöttem akkor lemegy 20-ra. Ha az alap HIGHT beállításokkal játszom akkor olyan 25-35 körül van sokszor, viszont nagyobb fps esések vannak, azért az élsimítást nem bírja már a gép, de a sima hight élsimítás nélkül el lehet lenni. Majd ma, vagy holnap megnézek egy conquest Metrot, az szerintem mérvadóbb lesz majd. Ott azért, mindig elszabadul a pokol.

    Viszont nálam is előjött a textúra hiba :(. Vertex írása szerint lejjebb vettem a memória sebességet 75Mhz-el, nálam nem kellett 150-el, így megszünt a hiba, most 2425. Amúgy néztem gyári adatnak 2000 van megadva, úgy látom nem mindegyik, kártya bírja ezt 500+ MHZ-et. Jah és van új Beta driver is.

    Mondjuk még így csökkentve is a Notebookchecken mért értékek átlaga felett vannak a 3d mak/vantage értékek.

    Rainf0r3st
    A kézikönyvben az van, hogy 1066Mhz-esek vannak benne, megnéztem AIDA64-el nekem Dualban van DDR3-1333-masok (9-9-9-24).

    [ Szerkesztve ]

    RideMyStyle "LoveMyWilier"

  • vagabor

    aktív tag

    válasz RobinHD #1333 üzenetére

    Azon a beállításon amit írtál, 64es szerveren, élsimítás nélkül nekem röccenés mentes a game, bár eléggé melegszik is a drága :)

    még conquest metron is. Fpseket meg felesleges nézni, de he leveszel egy két dolgot médiumra akkor már tuti. Viszont én highon nyomom és semmi bajom.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

Új hozzászólás Aktív témák