Új hozzászólás Aktív témák

  • Impressa

    őstag

    válasz Curse #5532 üzenetére

    Köszi az infót, :) de ha jobban megnézed mindkét táblázatot, ott az mutatja a két paszta között nincs különbség. :U Azonos "súlycsoportban vannak".

    Mindkettő esetében 35 fok a hőmérséklet különbség max:

    MX-4 21/56 - 35 hővezető képessége 8,5W/mk
    C 2 13/48 - 35 erről nem találtam infót még
    Noctua NT-H1 26/61 - 35 ezt használtam előtte, ennek 7,5W/mk a hővezetési képessége

    De a legviccesebb a fogkrém tesztelése, ami igencsak meglepő eredményt mutatott, ott csak 5 fokkal lett magasabb a CPU hőmérséklete. A krémsajtról, a majonézről és a mustárról nem is beszélve.
    Viszont azt sem igazán értem, hogy miért nem azonos környezeti hőmérsékleten tesztelték a pasztákat, mert a sokkal reálisabb képest festett volna a teszt eredményét illetően, véleményem szerint.

    De pl. a vörösréz lemez hővezetési képessége 399W/mk értékkel bír. Motanság ezt fogom tesztelni, mert kollégámtól kaptam 0,3mm-es trombita lemezt, azt meglátjuk. :D

    Ha az árakat nézzük, akkor a MX-4 drágább, mint az Artic Silver Ceramique 2.
    Az MX-4-ből már bevásároltam rendesen, hogy ne akkor fogyjon el, mikor a legjobban kelleni fog.

    Természetesen tiszteletben tartom a véleményedet, és értékelem a segítő szándékodat is. :R

    [ Szerkesztve ]

    Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

Új hozzászólás Aktív témák