Új hozzászólás Aktív témák

  • RobinHD

    tag

    válasz #35090688 #5154 üzenetére

    látom senki nem ír h hogyan kivitelezd amit szeretnél
    tehát most csak az 1TB-os gyári HDD-d van amin rajta van a Win8, és rajta van a recovery partició is
    és azt szeretnéd h majd az Msata SSD-n legyen a win8

    egyszerű, mienlőtt szétszednéd a gépet, beszerzel 4 DVD lemezt, a gépen elinditod a onekey recovery programot, ezen belül kiválasztod h "visszaállító lemez létrehozása", majd kiválasztod ezt "gyárilag alapértelmezett visszaállító lemez" és következő gombra kattintasz, létrehozzod a lemezeket, 4et ír, de 3 dvd is elég neki
    most a rocovery particióról csináltál egy bootolható biztonsági mentést

    ezután géphátlap le, msata ssd mehet a helyére, HDD-t sztem szed ki, mert akk tuti nem indul el a WIN8 már :) dvd meghajtóba beteszed az első lemezt, és így inditod el a géped, követed a képernyőn megjelenő utasításokat, és kész, az msata SSD-n van a rendszer ami teljesen friss, ezután agy sata-usb-vel rákötöd a gépedre a HDD-t átmásolod a fontos fájljaidat, majd egész nyugodtan leformázhatod a HDD-t és vissza teheted a helyére és ennyi remélem segítettem

    ugyan nekem nem msata-n van a rendszer, mert nekem sima sata3 SSD-m van a hdd helyén de ugyan így csináltam, nem volt gond :)

    Privátra illik válaszolni! :)

Új hozzászólás Aktív témák