Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheld

    senior tag

    válasz vtommy #11833 üzenetére

    Az UTP kábel bedugása valóban furi, először én is gondolkodtam, hogy nnah, ezt most hogy?! De csak simán bele kell tolni. A 7-8. alkalommal már simán fog menni.

    Megnéztem az oldalt, vicc. Elsősorban ezt a notit a szűkebb pénztárcával rendelkező játékosok választják, márha lehet a 300eFt-t itthon szűknek nevezni.... A külföldi teszteket olvasgatva a notit multimédiás notiként emlegetik, ami alkalmas medium gaming-re. De valóban, a felhasználók többsége , mint én is, játékra veszi az y50-70. De van amit nem értek.

    Van a kifejezetten csúcs mobil VGA, a GTX980m. Az sem képes mai játékokból medium felett játszható FPS-t produkálni 4k felbontáson, akkor mit várnak a GTX 860m/960m-től?

    Az én álom notebookom ebben az árkategóriában, egy Lenovo Y510p doboza. Benne, egy i7-4710HQ-val, 8-16GB RAM-al, egy 7200-es SSHD-val, és egy 128GB-os M2-es SSD-vel. A videókártya pedig egy GTX 860m. Méghozzá úgy, hogy a baloldali hűtőnyílás a processzort hűtse, a jobb oldali pedig a GTX860m-et, és az ultrabay-es kártya legyen maga a GTX860m, beleegyeznék, hogy ne legyen kiszerelhető, de mondjuk cserélhető legyen, és akkor mondjuk egy GTX 870m/880m is belemehetne, vagy akár az újabb 9-es széria bármely tagja is. 170W-os tápegység adott, ami belefér a keretbe.

    És ami számomra nagy fájó pont! A kijelző... Minek 4k??? Még a fullHD-t is sokallom sokszor. Bőven elég ekkora méretben a 1600*900-as felbontás. Nekem mondjuk a sima 1366*768-as kijelző marad a favorit ebben a méretben.
    Ehhez kapcsolódik az is, amit említettem, hogy az SLI profilt megoldották a Witcher 3 esetében. Találtam egy videót, amin a witcher 3 ULTRÁN!!!!! fut az y510p-n, fixált 30fps-el, igaz, hogy 1366*768-as felbontásban. Egyedül a shadder van levéve minimumra.
    Íme!

    Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák