Új hozzászólás Aktív témák

  • zsuha

    aktív tag

    Elhoztam otthonról a régi legoimat. Főképp, mert a nagyobbik kisfiúnk (aki 2 éves), folyton tönkreteszi a nagy szetteket, így most, egy mosás után, ezekkel fogunk játszani :D

    Akkoriban sóvárogva nézegettem az éves katalógusokat, a hatalmas kalózhajók és a várak elképzelhetetlenül nagynak tűntek, és természetesen elérhetetlenül drágák voltak (a zsebpénzem számára).
    Egyébként úgy emlékeztem hogy rengeteg kalózos, űrhajós, váras- sárkányos szettem volt, és most jöttem rá, hogy az a 3 + 5 + 2 db tűnt annyi rengetegnek. Ezek voltak a kedvenceim.
    Visszaemlékezve, a 3 kis kalóz szett akkorának tűnt és akkor élményt adott, mint most mondjuk egy barracuda bay :)
    Említésre méltóak a sima szettek, amiket szintén imádtam, valamint a kisebb technikek, amiket nagy öröm volt egyedül működőképesre kirakni, sok-sok próbálkozás után.

    A Crystal Explorer Sub (1995) volt az utolsó szettem (akkor voltam 9 éves), szerintem ~11 évesen kaptam, de az már nem igazán érdekelt, és már akkoriban a lego sem.
    Vicces, hogy a Whirlwind Rescue-t (bal felső technic) kb. 8 évesen kaptam, de azt sosem tudtam egyedül kirakni.
    Szóval a nagy legozás ~5-9 éves kor között ment. Meg most, 30 után :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák