Új hozzászólás Aktív témák

  • Ser

    tag

    válasz Noddy #232 üzenetére

    Ezt az elméletet nagyon befolyásolja a ház felépítése, mert ha a ház pl lukacsos, mint egy Aerocool Magic 3D, vagy a TT Matrix akkor nem nagyon alakul ki légnyomásos különbség, mert annyi luk van a házon szellözés érdekében, hogy nem áll fel ez a helyzet! Viszont egy igen csak jól zárt házban előnyben részesül a Te elméleted, viszont ott egyben a lyuk is kevés, hogy szippantson... :))

    Ezért szerintem nincs nagy baj, ha midi házban egy hátul kifelé fúj, és pl. kettő elől meg befelé tól.. Ahogy nekem lesz a héten megcsinálva..

    csak arra nincs ötletem, hogy az oldallapra helyezettet hogy rakjam majd...

    Ugyanis az pont a proci előtt helyezkedik el és nem tudom mi a jobb, ha ráfújja a levegőt, vagy elszívja onnét a meleget.. Sok proci hütővel, pl. a gyári intel-esekkel az a baj, hogy a fordulatszám-szabályozó nem igazán a mag hőmérséklete alapján mér, hanem valahol máshol van a szenzor, és ez azért rossz, mert nekem most hátul szív egy 12 cm-es vencsi és kevesebbet forog a proci hütő, mert nincs ott annyi meleg levegő.. Ergo halkabb, aminek nagyon örülök! De viszont a proci melegebb... Nem tudom érthető-e, hogy mire gondolok.. :F

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák