Keresés

Aktív témák

  • sebipayne

    tag

    Megpróbálom újra bemásolni a szövegem a lezárt topikból (válasz hiányában):

    Olvasgattam kicsit a fórumot, mert én is HDTV vásárlás előtt vagyok, és kíváncsi lennék mit ajánlotok.

    32"-es 1080p-s tv-t szeretnék venni, elsősorban PC-s használatra (ez nagyon fontos lenne!!) és filmnézésre. A büdzséé max 150K körül.

    Nem igazán tudom, hogy találok-e ilyen áron viszonylag színhelyes (vagy beállítható) tv-t, mert pl: videovágást (is) csinálnék rajta. A másik, meg hogy nincs rádiós billentyűm, egerem és nem tudom, hogy túl nagy lenne-e monitornak egy asztalon?

    Amikről jókat hallottam az a Samsung LE32B650 és a Philips 32PFL7404H.

    Voltam a Media Markt-ban, de olyan rossz promó videót nyomtak, hogy képtelen voltam hasonlítgatni a 32"-es tv-ket.

    Alaposabban idáig a Samsung LE32B650-t tudtam kipróbálni. Érdekelne, hogy akinek ilyen tv-je van, az mennyire tartja gázosnak a látószögét? Leírások alapján szürkülnek a színek meg a fekete, de nekem a Media-ban annyira nem tűnt fel, bár nem is nagyon sasoltam.

    Segítettek összekötni egy laptoppal, de a faszi tuti nem értett hozzá, mert a D-SUB-ra állította hogy digitális jelet nyom, én meg mondtam, hogy ez tévedés, na mind1...
    A lényeg hogy PC-hez kötve D-SUB-on kicsit szellemképesnek éreztem a képet a jelveszteség miatt, hdmi-n meg nem tudtuk kitenni natív 1080-ba, valamiért fekete keretet hagyott (olyat olvastam, hogy lehet a frekvenciát kellett volna a laptopon megváltoztatni)

    Vélemény? Ajánlás?

    [ Szerkesztve ]

  • sebipayne

    tag

    Sziasztok! Kicsit lemaradtam HDTV ügyben.

    PC-hez szeretnék majd nézni fullHD-s, jól bekalibrálható színű 32"-os LCD Tv-t.
    Vigye USB-ről a filmeket (jó, ha az 1080p mkv-t is), meg legyen benne esetleg DLNA.

    Voltam bent a 220volt-ban és ott azt mondták, hogy ha PC-vel akarom összekötni a HDTV-t akkor kizárólag Sony-t vegyek az alacsony input lagja miatt.

    Mit tudtok elmondani ezekkel kapcsolatban? Amit korábban kinéztem magamnak, de már kifutott modell, az a Samsung LE-32B650. Ez elég jól kalibrálható volt a tesztek alapján, és Game Mode-ban 36ms körül volt az input lagja ha jól emlékszem.

Aktív témák