Keresés

Aktív témák

  • Harnold

    csendes tag

    válasz torma1981 #13155 üzenetére

    Jaj nemnemnemnemnem!

    Nem az a célom, hogy most úgy érezzétek, hogy hazudnak. Ettől a kollégák mind, egytől egyig próbálnak távol maradni. Csak azt akarom mondani, hogy sokszor egy szar termék tesztje inkább meg sem jelenik, vagy átváltozik bemutatóvá.
    A félrevezetések forrása inkább a "britt tudósok" kategóriában keresendő!
    A korábban emlegetett "tudományos" teszt például az én általam tanultak szerint egy akkora kamu böszmeség, hogy olyat európa még nem látott :D

    Nekem személy szerint mindkét rendszerrel van bajom, már elvi szinten is. Ha jól érzékelem az ávó teszt a felbontás körüli kamuzás miatt bünteti (csak tipp) az lg-t. Meg a túlzott ígéretek miatt. Persze efféle kamut eddig minden gyártó levágott. A pana a plazmával (a panel gyorsan vált, de a szemüveg már nem), a többiek a frissítés körüli hazudozással.

    A konkrét tapasztalatoddal kapcsolatban azt tudom mondani, hogy a kereskedőknek nincsen olyan eszköz a kezükben amivel a samsung vagy bármely más tv 3D villogását zavaróbbá tudnák tenni. Ha téged a boltban zavar a villogás mértéke, akkor otthon is zavarni fog.

  • nightshadow

    veterán

    válasz torma1981 #13155 üzenetére

    Bár azt is elhiszem ,hogy így direkt állították be szarul hogy az Lg-t vigyék.

    Ez is szerintem egy visszatérő legenda. 2-3 MM-ba is mondta az eladó, hogy nem foglalkoznak a beállításokkal, mert mindegyik shop modba van. Több MM-ben is kint van a tévékhez a távirányító, a vásárlók ezzel állítgatják összevissza, majd a tévé egy idő után visszaáll az alapbeállításokra a shop módnak köszönhetően.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák