Aktív témák

  • mayday00

    őstag

    Sziasztok!
    Samu UE32ES6710S készülékem van.Jó kis Tv meg vagyok vele elégedve,3 hónapja vettem kb.
    De ma egy nagyon nagy hülyeséget csináltam.
    Beléptem a Tv szerviz menüjébe s elállítottam valamit.Nem tudom minek léptem be egyáltalán oda semmi keresni valóm se lett volna ott.Nézegettem mik vannak ott.Pusztán talán kíváncsiság.
    Van egy ADC/WB menüpont,majd simán ADC.Ott alul a Hdmi calibrationnál rákattintottam s gyakorlatilag meghalt a készülék.Nagyon rossz minőségű lett a kép,hdmi re van kötve a BD lejátszó s borzasztó a képminősége,usb ről is mindenhogy.Azóta hogy erre a akármire rámentem.Sehogy se lehet visszaállítani.Megörülök 300 a vérnyomásom. Minek léptem be oda.Valami nagyon elállítódott.
    Nézhetetlen minden,én seg..fej..Szerintetek lehetséges valami módon mindent visszaállítani?
    Samsung meg tudná csinálni..?Felhívjam őket?Csak nem annyi a tévének.Biztos lehet orvosolni valahogy a dolgot.Sima Tv adásnál jó a képminőség,csak usb ről hdmi ről rossz,mióta ,,abba"belebabráltam..:(
    Örülnék ha valaki adna tanácsot hova forduljak,esetleg lehet valaki már volt ilyen hibában s megoldódott.
    Köszönöm segítséget.

    "A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Aktív témák