Keresés

Aktív témák

  • Hawk984

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lcd-tv vásárlása előtt állok, csak pár dolgon még hezitálok, és a segítségeteket szeretném kérni.
    Egy Samsung LE40B650 -s lcd-t néztem ki magnak. A gondom csak az lenne és it most a tulajok segítségét kérném, hogy olvastam a hdtvtest oldalán ,hogy eléggé nagy a tv inputlag-ja .Arra lenneék kíváncsi, hogy ez mennyire jelentkezett másoknál, és hogy mennyire zavaró, mivel X360 + PS3 -om is lenne a tv-re kötve?!
    Mivel ha tényleg annyira gáz akkor lehet inkább megveszem a 40B530 kipróbálás után, mivel arról tesztet még nem találtam.
    Válaszaitokat előre ia köszönöm. :R

  • Hawk984

    csendes tag

    válasz wrox #37850 üzenetére

    Pontossan az a hátránya hogy késik az élltalad lenyomot billentyű reakciója, meg az amit a tv-n látsz..a Guitar Hero-val tesztelték a tv-t és úgyebár ott a képen látod egy sávon amikor jönnek a színes gombok és amikor odaér a gomb abba a pozicíóba ahlol le kell nyomni a billt, te lenyomod de csak jóval később reagál erre a tv. Magyarul képi csúszás van a látot dolog és a reakció között, jóval elöbb kell a billt lenyomnod hogy a jó helyen legyen az érzékelés. Pedig a játékban még input lag-ot is lehet kalibrálni.
    Erre lettem volna kiwi, hogy akinek ilyen tv-je van (LE40B650) az találkozott e már ilyennel.
    mivel egy ilyen dolog minden fajta game-t meg utd ölni...autós,fps,sport stb.

  • Hawk984

    csendes tag

    Lcd vásárlása előtt állok. Arra Lennék kiwi ,hogy a Samsung LE40A756 tv-vel kapcsolatban van e valakninek valami tapasztalata?! Most egész jó árban van, és ha jobb vétel mint az idei modell Le40B530 ,akkor inkább azt veszem meg. Azért ha valakinek van ilyen tv-je az írhatna a tapasztalatairól. (tv, dvd, pc, néha játszáshoz is kellene)
    Válaszokat előre is köszi. :R

  • Hawk984

    csendes tag

    A Samsung B550 tulajokat kérdezném, hogy milyen beállítással használják a tv-t, hogy a legszebb a képe?! (kontraszt stb.)
    Válaszokat előre is köszi. :R

  • Hawk984

    csendes tag

    Halli hóóóóó

    Tegnap megjött a tvstore-tól rendelt Samu 40B550 -m.(gyári lepecsételt garival)
    Tömören fogalmazva fasza a készülék. A fekete az fekete, nem kékes nekem mind itt pár ember írta, és a napokban más tulajoknál felmerült zaj sincs nálam, ha a háttérvilágítást 10 -ről lejebb veszem ( lekopog FA asztalon ) :) Ha lessz időm rakok fel pár képet. Jah egyenlőre beltéri DVB-t anttenával fogom az adásokat de szép a kép meg minden.
    Beállításként a B650 -nél leírtakat használom:
    * Picture Modes
    o Picture Mode : Movie
    o Color Temperature : Warm 2
    o Aspect Ratio : 16 x 9

    * Picture Settings
    o Black Tone : Off
    o Dynamic Contrast : Off
    o Gamma : -2
    o Color Space : Auto
    o White Balance : Factory Default

    * Advanced Settings
    o Fleshtone : 0
    o Backlight : 4
    o Contrast : 95
    o Brightness : 46
    o Sharpness : 0
    o Color : 45
    o Tint : G50/R50

    * Advanced Settings
    o Black Tone : Off
    o Dynamic Contrast : Off
    o Gamma : -2
    o Color Space : Auto
    o White Balance : Factory Default
    o Fleshtone : 0
    o Edge Enhancement : Off

    * Picture Options
    o Color Tone : Warm 2
    o Size : 16:9
    o Digital NR : Off
    o HDMI Black Level : Low
    o Film Mode : Auto 1

Aktív témák