Keresés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz vtechun #8678 üzenetére

    asik az meg az, hogz ha veszek egz olcsobb 82-es samsungot, akkor azt megtudom-e hajtani a nativ felbontasan szgepen keresztul, vagy ezt ilyen arfekvesben csal az LG-k tamogatjak tokeletes szinten?

    A 8-as Samsungok VGA és DVI-HDMI bemeneten is tudják az 1:1 PM-et, vagyis a natív felbontást. Ebben természetesen az S8x, R8x modellek is benne foglalnak.

    Most felmerult bennem az a kerdes, hogy ha en a hagyomanyos crt monitorommal nezek hasonlo filmet akkor gondolom annak sem lesz a frissitesi frekije egesz szamu tobbszorose a filmenek. Ergo akkor ott is valamilyen szinten modosul az elmeny, ugye ? jol ertem?

    Igen, a különbség annyi, hogy a számítógép lejátszószoftvere fogja a pulldownt valamilyen módon elvégezni. Mint említettem, a többség észre sem veszi a jelenséget, igazán csak egymás után próbálgatva tünik fel nekem is sokszor.

    Me ami kerdesem lenne ezeken felul, 32"-ban mik azok amelyek nativ felbontasban tudnak geprol menni es esetleg tamogatjak azt a modot (100 hz vagy vmi hasonlo) ami elosegiti, hogy folyamatosnak hasson a mozgas.

    Samsung LE-32M87, Sony KDL-32D3000, Panasonic 32LX70, de ezek egy magasabb árkategóriába esnek.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák