Keresés

Aktív témák

  • Krisz_82

    tag

    válasz Szoki #41961 üzenetére

    Szia !
    Persze hogy lehet vissza felé "frissíteni",egy másik fórumozónak is ugyan ez volt a problémája az lh4000-el ,(Snakess) aztán priviben megírta hogy 3.40-ről vissza frissített az említett helyről 3.15-re ,és sikerült neki bekapcsolnia a HD-s divix-ek lejátszhatóságát.A kép beállításai nekem nem álltak vissza default-ra , de ha már neked is van egy jól bevállt képmegjelenítési beállításod talán célszerű lenne egy screen schot-ot készíteni róla... :U Felirat kezelésről nincs sok tapasztalatom , de ha jól tudom nem valami jó a támogatottsága. :( A legalitásról meg csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani veled.Természetesen a gyártó ezt a tipust alapból nem adta ki ezzel a lejátszhatósági opcióval,de pont azért lehet ez az LCD-tipus is közkedvelt a szűkösebb pénztárcájúaknak , mert előhozható benne ez a funkció is! ;) Én természetesen bekapcsoltam,de a hülyeségemnek köszönhetően elállítottam a fülhallgató opció-ját is amitől elment a fülhallgató kimeneten érkező hang! :F (Ha be volt dugva nem tudtam semmien más hangzásfajtára módosítani...)Felcsörgettem a szervízt,közöltem a hibát,(persze nem említettem a szervíz menüben történő állítgatásomat),szépen vissza állítgattam mindent alapra és vártam.Kijöttek nyomkodták egy darabig (izzadtam mint a kutya...) nem vette észre az ostoba hogy babrálva volt,igy hát garanciába kicserélte a main board-omat!!!! :Y Igaz azóta nem babráltam a kicsikét..De ennek csak az az oka hogy még nincs külső HDD-m,pendrive-ról meg nem bohóckodom.Egyszóval,TE tudod.Gyakorlatilag az a lényeg ha elromlik a készülék ne tudják rádbizonyítani hogy a szervíz menüben történő állítgatás a hiba oka!!Ezt viszont elég nehéz a gyakorlatban megvalósítaniuk,de erről már volt egy par hete egy komoly és hosszas vita a topic-ban!Pusztán ezen opció átállításával nem rontasz el semmit,de mást ne állíts el ha rám hallgatsz... :B

    Gran Turismo 5 Forever !!!

Aktív témák